kapka

Proč se mi špatně zobrazily stránky?

Před chvílí jsem měla problém se zobrazením stránek Odpovědi.cz. Nebyly vidět otázky. Vyfotila jsem to, dávám sem výřez. http://img.na­dapenny.com/t20/112­09/nadap034032750­180231.jpg
Už to zase naskočilo správně. Nevíte, čím to mohlo být?

Nejlepší odpověď
annas

Byla jsem na tom stejně, chtěla jsem vložit dotaz, zda mám poruchu na počítači, ale neviděla jsem na to. Za chvíli naskočilo.

Další odpovědi
hanulka11

mě před chvíli také bylo tam jen logo odpovědí a jméno Vassiczek