ReHu

Proč se mi oblovka zahrabala a nevylézá?

Už to je 3 dny. Jedna ze 3 ze zahrabala, úplně, vůbec není vidět.
Nevím, jestli to je normální a občas to dělají, jestli není nemocná nebo jestli bude snášet vajíčka.¨
Můžete poradit? Nikde jsem o tom nic nenašla.
Díky.
Doplňuji:
Sucho nemají určitě. A zdá se mi to zahrabání dlouhé.
Na těch stránkách jsem nenašla okénko pro vkládání nových dotazů.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus to tady:
http://www.ifau­na.cz/terarij­ni-zvirata/forum/r/de­tail/799120/o­blovka-zrava
Doplňuji:
Na Fauně je anonymní nebo autorská diskuze a není problém si to projít podle žádané oblasti, nebo se tam jednoduše zaregistrovat a ptát se. Je to přehledné a funkční! 🙂

Další odpovědi
Konan-Pain

Může to být jiný druh achatiny než tvé dvě ostatní a může na ní být příliš sucho. Ale achatiny mají zahrabávání velmi rády, takže v tom nic více být nemusí.
Zkus se zeptat na téhle stránce: http://www.sna­ilworld.eu/fo­rum/index.php . Jsou tam odborníci.
Doplňuji:
Ale také se mohla zahrabat a potom zemřít…

ReHu

Na snailworldu to je nějaký divný, složitý nebo nefunkční. Napsala jsem aspoň mail jedné uživatelce, tak uvidím.
A zaregistrovala jsem se na ifauně a zadala dotaz, tak také uvidím, jestli se ukáže nějaká rada.
Díky.

Konan-Pain

Na té stránce je asi nutná registrace… promiň, dlouho jsem tam nebyla. Ale i tak, jsou tam odborníci, kteří umí kvalitně poradit takže stojí za to se registrovat. ;)

badisko

asi ma depresi :D…