Littl3

Proč se lidi řežou ? O.o

Nejlepší odpověď
www

Řežou se z důvodů různých druhů sebevražd, jiní chtějí na sebe upoutat pozornost, další mohou být psychicky nemocní ap.
Perou (řežou) se většinou tehdy, kdy z nějakého důvodu ‚chybí‘ rozum. Tehdy nastupují pěsti.
P.S: Dávej otázku jasněji a srozumitelněji, tato na víc výkladů!

Další odpovědi
anonym

Řežou se jako třeba nožem nebo žiletkou: protože mají v hlavě zmatek
Řežou se, jako že se perou, proto, aby si dokázali, kdo je silnější a někdy taky „větší“ (blb).

ivzez

Lidé se řežou,
protože se nedokáží domluvit.
(Otázka není jednoznačná.)