Mirdas

Proč se lidi po použití alkoholu mění ?

Znám kluka se kterým je neskutečná sranda, má hlavu bezva nápadů a i velký přehled o dění kolem.
Ovšem zda se napije alkoholu, stává se z něj někdo, kdo své okolí jen uráží a vyhledává rvačky.
Co může být spouštěčem této změny a proč taková reakce naštěstí není u všech ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

To je něco nevyřešeného, něco z minula, co zametl někam dozadu a v podvědomí ho to stále trápí, alkohol to vždy znova probudí, stejně tak mohou působit i drogy.
Někdo po požití halucinačních drog, začne útočit, a jiný se jen baví.

Další odpovědi
Drap

Na každého jedince působí alkohol jinak. V tomto případě je očividně spouštěčem agresivity právě alkohol

bolak

zzzzz: to nemusí bejt ten důvod, mám příbuznýho kterej má chlast zakázanej od doktora, normálně po jednom pitomým pivu ze kterýho se z něho stane hotový monstrum, prostě psychouš.. prej mu to nějak rozhodí rovnováhu nějakejch látek v mozku, a je z něj vopravdu agresivní, paranoidní jedinec, kterej je schopnej klidně tě zabít, je to fakt masakr..osobně jsem to teda neviděl, ale z vyprávění jeho ženy znám pár příhod.. :))..a přitom je to za normálních okolností míromiluvnej jedinec kterej by mouše neubližil..ale po 1 lahvči..chemická nerovnováha v hlavě, a je z něj něco jako hulk