Proč se hodně drog, např. kokain, šnupe nosem místo toho, aby se normálně snědla?

Stejně jim to jde přes nos do zažívacího traktu, ne?
Pak to ztrácí účinek, když se to rovnou sní?
Zabije to?

Nehodlám to zkoušet, ale proč to nevědět?

Proč si zacpává druhou nosní dírku? :)

Odpovědi
dubraro

Droga se v tomto případě přes nosní sliznici dostane rychle do krve.
Nevím o tom, že by se šňupalo něco jiného než kokain, ale nejsem odborník.
Druhou nosní dírku si ucpává proto, aby nenatahovala falešný vzduch.
Jestli slečna hodlá vyšňupat všechno co má na talířku, tak je to její poslední jízda.