ptáč

Proč probíhá billboardová informační kampaň „Neviditelní lidé“, když člověka nemocného schizofrenií nepoznáte?

Proč probíhá billboardová informační kampaň „Neviditelní lidé – aneb jsou schizofrenici nebezpeční?“, když člověka nemocného schizofrenií nepoznáte? Jak je tedy destigmatizovat?

Tady, hele; http://neviditelni-lide.cz

Potřebují je mít pod kontrolou v seznamech a v případě občanských nepokojů je vhodit do studny?

Nejlepší odpověď
ratava

Treba nejde ani tak o to, poznat nemocneho, jako spise se blize seznamit s onou nemoci… ta hranice mezi zdravim a nezdravim je tak tenka, ze se vsem nejaka ta informace muze nekdy hodit…

Další odpovědi
ivzez

Nevím, proč probíhá, ale přikláněla bych se k názoru Ratavy.

Ale je to otázka ► u některých projektů se časem zjistí,
že se uskutečnily jenom proto, že na ně někdo dal peníze
(tady MZČR a Norské fondy)…

Pročetla jsem si „10 mýtů“ a moc by mne zajímalo, kolik stál web
a kolik z celkové částky šlo na „copywriting“ a korektury…

anonym

Jak nepoznám? Poznám: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/49807

anonym

To je zcela jednoduché, lidí je moc a tím pádem je i společenská norma logicky tolerantnější?…

Mc Merkurion

až se sní setkáš osobně,nebudeš se ptát,do té doby,jsou veškeré odpovědi zbytečné…
--- kdo se s ní jednou potkal,pozná,na­poprvé,málokdo…

anonym

Nemůžou izolovat každého to dá rozum…

ptáč

Proto je tady.