Proč přišla exhibice, může za to otrava v Praze?

Heger: Druhá věc, která rozhodla: dostali jsme i informaci, že se objevil případ otravy u prvního člověka, který si alkohol koupil asi před třemi dny v Praze. Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/heger-o-zakazu-alkoholu-prohibice-dlr-/domaci.aspx?c=A120915­_1829182_doma­ci_jan
Takže 1 pražák=20 moraváků. Kdyby se neotrávil pražák, tak by plošný zákaz nepřišel? Co si mám o politicích myslet, už fakt nevím.

Nejlepší odpověď
Fienir

  1. Neříká se tomu exhibice, ale prohibice
  2. Nemyslím si, že to udělal kvůli tomu, že se otrávil pražák. Vždyť jistá opatření byla ještě před tím (zákaz prodeje alkoholu nad 30% ve stáncích)

Další odpovědi
Damiana

S tou ehibicí jsi to tedy trefil. K tomu nezbývá, než dodat: dejte už pokoj s tím chlastem, lidi jsou z
Doplňuji:
toho otrávený…

Také si nemyslím, že je to Prahou, ale spíš tím, že se to začalo nekontrolovaně šířit, takže je lepší plošný zákaz.

mosoj

Také mně to napadlo když jsem ho slyšel v TV. Přesto trvám na tom že to je nehorázné vyústění jednoho z nepořádků v tomto státě. Primárně za to může vláda a její neschopnost či nechuť, udržet ve státě jakž takž pořádek a právní vymahatelnost. Obchod s lihem je zatřešován státem nikým jiným !!
Doplňuji:
Vláda se k zodpovědnosti zatím nijak nehlásí, klasika.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-za-to-muze

tom004

I když si myslím,že je to hloupost,většina lidí to tak bude vnímat. A bude to další důvod,proč lidi nebudou mít pražáky nikdy v oblibě.

ten který je

Bude to tím,že v Praze je to samý Moravák a to i ve vládě jsou Moraváci.:-p

anonym

Asi tak nějak. Páni z Prahy dostali strach, že to jde po nich :))

anonym

Fienir, ona ta vláda se nám pěkně ukazuje.