snookerballs

Proč Prima nevysílá v HD?

Doplňuji:
Ano, já mám třeba taky Prima Cool HD, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, ČT4 HD, ale ten signál zesiluje satelit/družice ve vesmíru, proto to není úplně to pravé ořechové HD, ale Primu HD nám nedali.

Odpovědi
casey

ja mam kabelovku a tam vysila v HD

DDarent

http://www.pa­rabola.cz/clan­ky/4300/cs-link-presun-kanalu-axn-a-prima-hd/
přečti si druhej odstavec

P.T.

V satelitním vysílání má Primu HD CSlink na rok jako exkluzivitu, Skylink ji bude mít až po roce taky. Kabelovka ji má.

HDMI

Prima vysílá HD.

snookerballs

A je to tak, jak říkám. My máme Nej TV, a ta Primu HD nebere a za druhé to není native HD, jako používo Nova a ČT, je to pouze zesílení standartního SD rozlíšení 1440×1080 bodů, což není ono.