Toxin

Proč pokaždé, když se mimozemšťané rozhodnou zničit naši planetu, tak s tím začínají v Americe…?

Proč pokaždé, když se mimozemšťané rozhodnou zničit naši planetu, tak s tím začínají v Americe, tedy v té nejvyspělejší zemi, kde mají jen mizivou naději na úspěch?
Proč s tím někdy nezačnou například u nás, kde by to měli hotové za chvilku?

Nejlepší odpověď
zjentek

To je ta propaganda. Část Ameriky zvaná USA v ní dokázala zachránit fakt kde co. Tedy dokud se nezačalo vyvíjet nedávné Čínsko-Ruské přátelství a po těchto námluvách pokukuje také Indie, že by se připojila. Škoda, že EU poklonkuje zrovna systému který je dávno out a o kterém je dávno rozhodnuto jako o neperspektivním. To přece dnes ví i mimozemšťan. Jinak lidem stačí propaganda a budou věřit. Stačí třeba film. To také ví i mimozemšťan, myslím že emzák lidské příběhy zbožňuje.

Další odpovědi
Drap

MIMOZEMŠŤANÉ DOBŘE VĚDÍ ODKUD JE TŘEBA ZAČÍT DĚLAT POŘÁDEK

TeaPack314

Amerika (usa) se vždy stavěla do role toho nejdůležitějšího národa, do vseho se sra*a a každý hollywoodský film kde se zachránila mala vesnice někde v poušti měl nádech spasení světa. Tak se neni cemu divit, ze to v nas vzbuzuje tento dojem..

Roxina

Jedná se jen o klamný manévr, který má odvést pozornost.
Až se jednoho rána probudíme a obloha bude pokryta stovkami létajících talířů, jelichž posádky se náhle začnou vyloďovat, určitě to bude na nějakém úplně jiném místě!! 🛸

Věštibull

II.příchod Krista bude v ČR

Roman71

Vypadlo jedno písmenko 😉

„..bude i v ČR“, respektive události zasáhnou celou Zemi.

Pepa25

Pokaždné ne. V sovětském filmu Prostředník https://www.csfd­.cz/film/263115-posrednik/hraji/ se mimozemská koule ujevila v lese, kde ji našel jistý Serjoža …

elkon

Další Troll na obzoru.