lusylla

Proč nepřišla sleva na poplatnika?

Dobrý den, chtěla bych se prosim zeptat…až teprve dnes mi přišly penize sleva na ditě…měla sem mit i slevu na poplatnika..myslela sem že to pošlou dohromady…neposlaly to..nevíte proč mi to nevyplatily?…děkuji za radu

Odpovědi
Drap

Musíš se přeptat na příslušném úřadě. Tady z nás to zřejmě nikdo nevyplácí, takže ti ani nemůže odpovědět proč jsi to nedostala, pokud máš na to nárok.

Dochy

Málo informací. Pokud jsi byla zaměstnanec a teď Ti přišlo vyúčtování, pak sleva na poplatníka už byla započtena v zálohách. Nemohlo by to být takhle?

lusylla

Ano to vím..volala sem tam..bouzel paní má dovolenou..jen mi šlo o to,zda někdo nemá zkušenost co za tím může být…