Galax

Proč nemohu komentovat ve vlastních otázkách?!

Dobrý den, proč nemohu komentovat ve vlastních otázkách odpovědi jiných atd…? když položím otázku „Potřebuji paměťovou kartu do svého telefonu“ a odpověď bude „To záleží jaký máš mobil“ tak logicky potřebuji pak napsat jaký mam mobil.....
Doplňuji:
strašně mě to štve…že to tady není trochu volnější jako forum.....

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš komentovat ve funkci doplnění otázky a další v diskuzi.
Jinak otázka má být položena natolik jasně, aby vyžadovala jen minimum upřesnění.
Doplňuji:
Obecně po 5 měsících běžný uživatel obvykle zjistí, že tyto stránky mají jiný účel, lidé se tu snaží dle svých znalostí si vzájemně pomáhat a poradit.
Na fóra je spousta webů k tomu určených, stačí se jen porozhlédnout vyhledávačem.

Další odpovědi
baghira

Máš nárok na jedno doplnění. Pak už jenom diskuse – tam se můžeš vypovídat do alelujá, ale diskusi čte jen málokdo.

hanulka11

takové forum existuje- poradna .net
tam můžeš ihned reagovat na odpovědi
Doplňuji:
Není možné,aby se kvůli každému kdo sem přijde měnily podmínky- zde není forum – je to jasně napsané v podmínkách servru.
Pokud nejsem spokojena poohlídnu se kde mi to líp vyhovuje , pokud chci něco vyloženě prodiskutovat

Děda Louda

Nějak se ti to asi pleteš. „Potřebuji paměťovou kartu do svého telefonu“ přece není otázka, nýbrž pouhé konstatování. Na takovou větu přeci nemůžeš čekat odpověď.