Beer4Real

Proč nemám možnost si v mou podané otázce mazat odpovědi?

Je to má otázka tak proč nemůžu smazat odpověď které se mi nelíbí?
Stupidní pravidla tady
Doplňuji:
pokládám tu otázky abych se dozvděl to co nevím, ale kvůli nedořešenému systému a morálnímu úpadku této stránky z tadyma zase mizím.

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Přečti si pořádně podmínky serveru. Tam se dozvíš, kdo a za jakých podmínek může provádět takové změny. A, že nemůžeš mazat odpovědi sám sobě, je v pořádku. Že se nelíbí Tobě ještě neznamená, že je neocení ostatní. Pokud se Ti ta „stupidní“ pravidla nelíbí, potom nechápu, proč zde setrváváš a pokládáš otázky.

Další odpovědi
anonym

Chlapče, zopakuji už zde řečené – přečti si pravidla!!! No a proč si myslíš, že máš právo cenzury? Kdo tady může mazat odpovědi u svých otázek nejsi ty, ale je to vždy admin, zlatí a stříbrní nahlašují a ty můžeš pouze napsat na info@seznam.cz. Ovšem admin smaže jen odpovědi, které jsou v rozporu s pravidly nebo s kodexem. Pokud jsou odpovědi nebo otázky v pořádku, tak je vrátí zpět.
Pořád máš nějaké problémy s tím, abys pochopil, že to není tvůj web. Až budeš mít svůj, tak si pravidla utvoříš vlastní. Tady koukej respektovat ta, která si stanovil zakladatel Odpovědí.cz.
Systém je dořešen, jenže ty ses očihledně neměl zatím zájem s ním seznámit. Příjemné počtení.

Drap

Tak ať si tzě užijí i jinde.