Avatar uživatele
anonym

Proč někteří z vás mne žádají o přidání kontaktu,když ji po chvilce zruší?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap před 4317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, můj problém to snad není, ikdyž jsem byla nucena si uzavřít profil. Předpokládám, že kdybys něco potřeboval, tak kontakt na mne máš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Myslíš konkrétně mě, nebo se ti to stává i s jinými uživateli? :)

Já si přidávám někoho do kontaktu, abych mu mohl poslat vzkaz, jelikož má uzavřenej profil a jinak ho nemůžu kontaktovat. Problém s tebou je ten, že i když si mně kontakt povolíš a dokonce mi pošleš uvítací zprávu, tak já ti nemůžu odpovědět. Vždycky mi to napíše „zprávu nelze odeslat“, takže buď mě máš přidanýho zároveň v blokovanejch, a nebo nemáš zaškrtnulý v profilu „zasílat interní zprávy“ …jinak nevim, každopádně je to s tebou složitý…
Doplňuji:
Sprav se!

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Určitě toto neni můj případ. Až tě požádám já, a pokud povolíš, nebude důvod, abych rušil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nemám nikoho zablokovanýho a mám zaškrknuto „zasílat interní zprávy“ Jen jestli nebude problém někde jinde.
P.S. Nejsi sám!

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ale myslím že před měsícem jsem to zkoušel s někým jiným, taky to nešlo, a pak udělal nějaký čárymáry a najednou to fungovalo skvěle…je to divný

No nic, pokud na to nepřijdem, tak to bude nejen divný ale bude to i návrh #122. :)

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek