cvikra

proč někdy chutná kozí mléko hořce

mám dvě kozi a od každé mléko jinak chutná,jedno je nasládlé a druhé chutná hořce,žerou obě dvě to samé krmení.

Odpovědi
zjentek

a máš stejný kozy? Jsou zdravé? A nebo nejde o zvířata a myslíš manželku po porodu? Málo informací..
někdy taky záleží, co k tomu jíš ..jinak chutná mléko s bramborem a jinak s mátovou žvejkou
Vzpomínky z dětství na kozí mléko mně jinak chutnaj taky hodně hořce :o

dudu

Holt není každá koza stejná. Od některé je např. mléko cítit „prčou“ méně, od jiné více, atd.
Pořiďte si prasátko a hořké mléko dávejte jemu. Krásně poroste a pak maso bude mňamka.
Nebo kozičce mléko hořkne kvůli hrubce jako prase.....

Emefej

Mě všechna kozí mléka chutnají hořce až hnusně.