STUDENTKAEVA

Co tvoří váš pitný režim?

Nejlepší odpověď
anonym

Voda – s různými příchutěmi.
Nejraději mám tu s příchutí sladu a chmele.
😉

Další odpovědi
Verona14

čistá voda

beer

Pitný režim mi vytváří pouze vlastní pocit žízně, jinak tekutiny nepřijímám.
Mám-li žízeň, piji čistou vodu z kohoutku ))

anonym

Voda, ovocné a zeleninové domácí šťávy
http://www.syrova-strava.cz/new­s/recept-zeleny-raw-food-koktejl-aneb-green-smoothie-bananove-s-lupenim/

huxa

Káva a pivo. Občas, když nic jiného není doma si dám velmi ředěný džus.

dg

voda z kohoutku, ráno čaj

Dane

Ráno káva, v průběhu dne voda (neslazená, neperlivá) a výjimečně některé druhy čaje.

marci1

Nejvíce voda z vodovodu s citrónem, bylinné čaje, zeleninové šťávy ( obzvlášt mi chutná šťáva z červené řepy – půl šálku řepy + půl šálku vody ), rajská šťáva, někdy také suché červené víno ( vinný střik ), popř. dia pivo ( nemá téměř žádný cukr ). 🙂

quentos

z většiny čirá voda, občas s příměsí domácí šťávy. Dále pak denně jedno pivo a po ránu (s výjimkou léta) cca půllitr čaje. Celkem to denně dělá 2–3 l, ale spíše ty tři než dva.

Michálek1245

Primárně voda a káva. Občas si dám nějaké to pivko, však jsem chlap. Ale jako hlavně voda, aspoň přes léto. A někdy teda i z bazénu. Ale nebojte. My se řídíme návodem od https://www.top-bazeny.cz/maga­zin/jak-projasnit-vodu-v-bazenu/ na to, jak udělat čistou vodu v bazénu, takže mě ani nebolí bříško. Ne, tak to si samozřejmě dělám srandu. Chci jen říct, že se přes léto fakt hodně koupu, tak si člověk občas lokne. Ale to je tak všechno. 😉