Avatar uživatele
Blecha

proč nechce chodit ?

proč je náš pes línej chodit ? Střední knírač,4 roky. nEchce chodit na procházku, venku se zastaví a nejde dokud se neotočíme zpátky …
Doplňuji:
Chodí s ní i někdo jiný, zpátky běží a nezastavuje se

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Chodíte s ním pravidelně jen vy,nebo i někdo jiný z rodiny???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Taky jsem to kdysi řešila,fenka byla líná na krok…pak se naše smečka mírně rozrostla a najednou stála v čele,a vodila nové tam,kde to znala…pak byla štěnata prodána,a zase upadla do stereotypu-neotravuj s procházkou,vy­čůrám se a chci domů…a pak se mi konečně podařilo sehnat vyhovujícího partnera nastálo,tedy manžela,ožila,cho­dila ven ráda,protože byli dva.Pro vás asi rada nanic,ale mám vyzkoušeno,že smečka je smečka,i když jsou jen dva.Tak to mám i ted.

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Nebolí ho třeba nohy? Myslím např.klouby. Zpátky domů běží zvesela?
Doplňuji:
Benyta má možná pravdu. Já mám doma 2 psy a když se jedna někde začuchá, druhá nechce jít sama domů, sedí a kouká po směru příchodu kámošky. Pokud to domácí poměry dovolují, určitě by mu s kamarádem bylo veseleji.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

špatná motivace, málo s ním mluvíš o výhodách a nevýhodách chůze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Q

DD, stalo se to až nyní, nebo byl líný vždy? Add jedna to chce zkontrolovat váhu, při nadváze zvířata ztrácejí chuť se pohybovat. DDK – displazie kyčelního kloubu bývá častým onemocněním což jde při vyšším stupni poznat, ale od lékaře to máte jasné. S těmi odměnami, co tu radí kolegové – procházka sama o sobě je pro zvíře odměnou. Ale ještě může zafungovat to, že nemá podněty. Zvířeti s líbí různé cesty, ne stále tupě stejné, různé pachy. Pak taky záleží, co na té procházce děláte. Většina psů si vystačí sama, ale jsou jedinci, co raději si hrají s čímkoliv – balón, hadr, jiný pes.. nebo s pánem na stopovanou, honěnou… Občas potkávám takové utrápené knírače, které se táhnou za páníčkem čtoucím noviny… tak pokud je to tento případ, zkuste se zamyslet prvně sám nad svým jednáním a pak už nezbyde, než provést vet. testy.. DKK počítejte cca 2–3tis.

Zdroj: www.aq-dog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Buď má nějaký pohybový problém, což byste ale asi poznal (že by se vůbec nehýbal ani doma), nebo ho to venku nebaví… Zkuste ho nějak namotivovat – třeba dobrotou. Také, pokud je pořád doma, nedávejte mu tolik jídla, jinak bude brzy obézní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Asi se ma doma dobře a spohodlněl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rascal

Asi to pro něj venku není dost zajímavé. Má nějakou oblíbenou hračku? Míček, něco s čím si hraje doma? Zkus to vzít ven a hrát si s ním. A taky bych teda neustopila. Když by se mi můj pes zastavil, že nikam nejde, tak já bych šla dál. Nakonec by se ho měl zmocnit strach, že ho opustíš a měl by tě následovat. Minimálně až budeš daleko nebo za rohem, kde na tebe neuvidí a neuslyší tě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek