Corazon

Proč se na Uložto objevují seriály, které nejsou v češtině ani nemají české titulky?

Proč na uložto dávají seriály které nejsou v češtině ani ceske titulky

Nejlepší odpověď
annas

Opět řešíte titulky u seriálů.

Proč nejsou u seriálu české titulky?

Nejlépe vám odpoví ti, kteří filmy uložili a titulky nepřidali.

Zřejmě jde o originál seriálu, nikdo jej do češtiny nepřeložil, takže seriál či film uvítají především ti, kteří ovládají í jazyk a vyhovuje jim původní text bez titulků.

Další odpovědi
Drap

Proč ne? Pokud umíš několik jazyků, tak je ti to jedno. A to je právě pro ty, co jazyky umí.

Mc Merkurion

… protože na titulky je extra web Titulky https://www.ti­tulky.com/ a pak ne všichni je potřebují >>> nechceš už toho moc ??? film zadara a ani si nenajdeš titulky … kam ten svět spěje, trochu aktivity by neškodilo …

ivzez

Přemýšlím, kolik zdejších uživatelů asi na UložTo vkládá nelegální obsah.

Podle mne moc ne.
Proto asi nikdo z nás nebude vědět, proč někdo
jiný někam vkládá seriály bez českých titulků.

ginze

Proč by je tam nedávali? Buď si to může stáhnout někdo, kdo daný jazyk umí nebo si sehnat na internetu titulky :)

Mc Merkurion

… poznámka: … web titulky obsahuje titulky autorů, jež je nechávají volně šířit dál, nejedná se tedy o žádný pirátský web, o web, jež by nerespektoval autorská práva, tudíž tento odkaz na stahování je zcela legální a není důvod ke smazání … jen info pro neznalé …