Avatar uživatele
Lásenka

Proč na sociálce pracovnice tak nerady radí lidem na co vše mají nárok?

Proč to neřeknou, i když to ví? Přece jsou tam od toho, nebo za to nejsou placené?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, Miroslavst, anonym, gnr54, iceT před 4823 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Rušíte je od popíjení kávy,drbů a melouchů.
To se snad dá pochopit.
Jsou lidi – ne stroje.
Sakra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Lásenko to je jednoduché. Pokud příjdeš pro jednu dávku, tak s tím nemají tolik práce, jako když příjdeš pro tři dávky.
Ale jsou i vyjímky, kde poradí a pomůžou. Záleží na konkrétní osobě a momentální náladě úředníka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Asi nechtějí, aby stát něco platil.

Pokud si někdo o něco neřekne tak nemusí úřednice přepisovat vyplněný formulář od žadatele do počítače a ušetří si tak práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tento problem-pracak,social­ka,jsem mivala take.A tak na radu jedne pani,jsem jednoho dne zasla do mistni knihovny a tam jsem si nasla v priruckach,pa­ragrafech a zakonu co mne se tyka,okopirovala jsem to za poplatek,a pri nechuti urednice-jsem to pouzila.A jak ze jsem na to prisla,znela otazka udivene,moje odpoved-momentalne je to ted muj konicek.A bylo to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Určitě sbírají body za úspory a taky za výsledky statistik, protože tím odrazují klienty, takže nakonec mají míň práce, a to ve finále dopadne tak, že je my poplatníci jako zaměstnavatelé propustíme a budou stát ve frontách za námi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek