Lásenka

Proč na sociálce pracovnice tak nerady radí lidem na co vše mají nárok?

Proč to neřeknou, i když to ví? Přece jsou tam od toho, nebo za to nejsou placené?

Nejlepší odpověď
anonym

Rušíte je od popíjení kávy,drbů a melouchů.
To se snad dá pochopit.
Jsou lidi – ne stroje.
Sakra.

Další odpovědi
Miroslavst

Lásenko to je jednoduché. Pokud příjdeš pro jednu dávku, tak s tím nemají tolik práce, jako když příjdeš pro tři dávky.
Ale jsou i vyjímky, kde poradí a pomůžou. Záleží na konkrétní osobě a momentální náladě úředníka.

Michal Kole

Asi nechtějí, aby stát něco platil.

Pokud si někdo o něco neřekne tak nemusí úřednice přepisovat vyplněný formulář od žadatele do počítače a ušetří si tak práci.

anonym

Tento problem-pracak,social­ka,jsem mivala take.A tak na radu jedne pani,jsem jednoho dne zasla do mistni knihovny a tam jsem si nasla v priruckach,pa­ragrafech a zakonu co mne se tyka,okopirovala jsem to za poplatek,a pri nechuti urednice-jsem to pouzila.A jak ze jsem na to prisla,znela otazka udivene,moje odpoved-momentalne je to ted muj konicek.A bylo to.

Děda Louda

Určitě sbírají body za úspory a taky za výsledky statistik, protože tím odrazují klienty, takže nakonec mají míň práce, a to ve finále dopadne tak, že je my poplatníci jako zaměstnavatelé propustíme a budou stát ve frontách za námi.