Pokročilý

Proč na sociálce pracovnice tak nerady radí lidem na co vše mají nárok?

Proč to neřeknou, i když to ví? Přece jsou tam od toho, nebo za to nejsou placené?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Rušíte je od popíjení kávy,drbů a melouchů.
To se snad dá pochopit.
Jsou lidi - ne stroje.
Sakra.

Další odpovědi:

Zlatý

Lásenko to je jednoduché. Pokud příjdeš pro jednu dávku, tak s tím nemají tolik práce, jako když příjdeš pro tři dávky.
Ale jsou i vyjímky, kde poradí a pomůžou. Záleží na konkrétní osobě a momentální náladě úředníka.

Zlatý

Asi nechtějí, aby stát něco platil.

Pokud si někdo o něco neřekne tak nemusí úřednice přepisovat vyplněný formulář od žadatele do počítače a ušetří si tak práci.

Tento problem-pracak,socialka,jsem mivala take.A tak na radu jedne pani,jsem jednoho dne zasla do mistni knihovny a tam jsem si nasla v priruckach,paragrafech a zakonu co mne se tyka,okopirovala jsem to za poplatek,a pri nechuti urednice-jsem to pouzila.A jak ze jsem na to prisla,znela otazka udivene,moje odpoved-momentalne je to ted muj konicek.A bylo to.

Zlatý

Určitě sbírají body za úspory a taky za výsledky statistik, protože tím odrazují klienty, takže nakonec mají míň práce, a to ve finále dopadne tak, že je my poplatníci jako zaměstnavatelé propustíme a budou stát ve frontách za námi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.