Manijak

Proč na skype nemohu napsat nějakým kontaktům ?

Dobrý den, mám Windows 7 a na skype nemohu napsat nějakým kontaktům, u některých kontaktů kterým nemohu napsat se mi po odeslání zprávy ukáže historie psaní, neboli jenom mi vyjede posuvník na horu ( v chatu ) takže když mu chci napsat, tak ať dám enter, nebo kliknu na odeslat, vyjede posuvník v chatu nahoru, skype jsem přeinstaloval a nepomohlo, u některých kontaktů to je v pohodě., Co mám dělat ?

Odpovědi
Supercom

To tezko rict takhle na dalku se posuzovat neda, ale pokud tam mas něco spatne co se zapisuje do registru tak pomuze jedine preinstalace pocitace (formátovat primarni disk na kterem mas nainstalovany skype pokud na logickym tak formatuj tuto část HDD).