zjentek

Proč na otázky, pijící krev, přijdou vždy promptní odpovědi?

..a u vyvážených otázek je to tak nějak v poklidu, easy…

Nejlepší odpověď
redy

Protože vím…

Tak odpovím rychle.

Na jiný otázky to není snadný – jeden musí i přemejšlet a to není lehký 🙂

Další odpovědi
dudu

Lahny ty asi čteš loňské noviny. Nebo snad nevnímáš informace, že máme nejnižší nezaměstnanost v EU, našemu průmyslu chybí cca 140 tisíc kvalifikovaných pracovních sil, stále více firem přispívá svým zaměstnancům na dopravné atd. A neoponuj, že je to lež. Dcera je zaměstnána na pracovním úřadě a často hovoří o masách lidí, kteří by nepracovali snad ani za dolary.

bolak

Protože člověk je pořád ještě zvíře, a reaguje na emoci. Jsou i výjimky, lidé na vyšším vývojovém stupni evoluce, jako byl třeba Michal Kole, se kterýma emoce nic moc nedělají a reagují čistě rozumově, a snaží se vstoupit to nitra lidských pocitů racionálním zkoumáním a podrobit je důkladné analýze, a získat tak hodnotné výstupy. Bohužel, tito géniové nového věku zůstávají ostatními nepochopeni, a procházejí životem povětšinou v odloučení od ostatní společnosti.

Stačí se podívat zde > http://www.csfd­.cz/film/8412-x-men/prehled/ jak je pronásledovali. Ta paralela je neoddiskutova­telná..

anonym

Pokud myslíš politické otázky, tak ty mně vždycky nadzvednou, protože modří ptáci vtloukají do hlavy mladým, jak bylo v socialusmu špatně, ale už nedokáží vyzdvihnout co bylo lepší než dnes.
Zrovna tak, stále se ohání padesátými léty, ale že v osmdesátých letech už to všechno pominulo a byl socialismus snesitelný.Ano, bylo nedostatkové zboží, ale stání ve frontách byla selanka proti tomu co dneska zažíváme při hledání práce nebo když se musíme rozhodnout, zdali zaplatit léky v lékárně a nebo si peníze nechat na jídlo.Toto jsme v socialismu nikdy řešit nemuseli, ale to už modří ptáci nikde neřeknou.
A jak stále říkám, v sociallismu jsem neprostál tolik hodin ve frontách na něco a neprojezdil tolik km kvůli nedostatkovému zboží jako v této době při hledání práce.

Angelique

Když něco nebo někdo pije krev, tak to jiné lidi irituje a dráždí, a protože se chce nepříjemného zbavit, řeší to tak, že často plácne rychlou odpověď, aby se zbavil nepříjemné skutečnosti, která mu pije krev. je to jako s komárem, který saje krev, také se většinou člověk ožene, rozmázne ho po ruce a pak teprve řeší, že to neměl dělat, když měl sosák v kůži hluboko zabodnutý.

zjentek

Bulaku a kam směřuje tvá cesta? Tebe společnost chápe spravedlivě a nebo ji jen využiješ pro svý emoce či rozum?

bolak

Já jsem přesně na půli cesty, na půl idiot, na půl génius, to celé na druhou. Jednou mě na škole poslali za psychologem, a tak jsme nezávazně pohovořili, v přátelském duchu, a asi po hodině našeho hovoru se pan doktor zved a řekl že se musí rozloučit, že má dalšího pacienta, a závěrem mi ještě k dobru prorokoval (teď budu citovat slovo od slova): „ty jednou skončíš jako bílej kůň, a někdo tě odstřelí přímo na ulici“.

zjentek

;D!

dubraro

dudu:
Ta volná pracovní místa jsou z většiny jen fiktivní.
Jedna část jsou taková, kde by zaměstnavatel chtěl kvalifikované lidi za plat neadekvátní životním nákladům.
Druhou část generují pracovní agentury kvůli místům, která sice skutečně existují, ale člověk který tu práci dostane je již vybrán. Agentura musí sehnat dalších několik lidí s odpovídající kvalifikací, aby se mohlo formálně uspořádat výběrové řízení.
Nejnižší nezaměstnanost je díky změně metodiky před několika lety, ve skutečnosti je zhruba dvojnásobná, tady 700–800 tisíc.

anonym

dudu
Ale to jsou lži co píšou.Nyní jsem u matky a jeden z Nymburka zde má po rodičích chalupu.Půl roku !!! hledá práci a nikde ho nechtějí, že jde za dva roky do důchodu.Všude mu říkají, že potřebují mladší a že by měl lepší kdyby šel do předčasného důchodu.Ale to on nechce, protože by přišel o 1500 Kč.
Takže akorát ty a modří ptáci věříte tomu co píšou.
Zkus hledat práci když ti je 55 a víc.

Emefej

lahny > budíček! Modří ptáci už pár let nevládnou.

anonym

Ale do dneška vtloukají klíny do hlavy mladým lidem.Oni nemusí vládnou, ale jejich sympatizanti jsou stále aktivní a překrucují pravdu o socialismu.

Klaproth

A jaká je ta tvoje pravda o socialismu? Že tvýho dědu nezavřeli, protože měl jenom 5 hektarů?

dudu

Lahny dialog s Tebou? Je to marný, je to marný, ......... Přesto díky, neboť tvoje sdělení jsou pro mne cosi jako zprávy z jiného světa.

zjentek

redy: zajímavý, že na otázku níže (deaktivace ABP) pohotový odpovědi nepřišly …hmm.., škoda. …;)

zjentek

lahny, souhlas!
Já(za komančů makačenko) šel dnes k lékaři, chtíc do lázní, a poslali mě- víš kam!

dudu

Je pravda, že kdybys v éře tzv. snesitelného socialismu /výrok Tvého soukmenovce lahnyho/ vstoupil do strany, lázně na křížek bys sis mohl užívat každoročně. Možná by ti strana přes odbory umožnilataké rekreaci v Bulharsku.

anonym

Opět lžeš.Otec měl v r.1988 infarkt a křížkové lázně dosta axto NEBYL ve straně.Jeho otec ( můj děda odmítl vstoupit v padesátých letech do družstva, sice byl perzekuovaný, ale ne moc, protože měl jen 5 hektarů).

Kepler

No, já jsem v semdesátých letech dostal křížkové lázně jako student 2×. A to jsem nebyl ani v SSM a neměl dobrý kádrový profil.

dudu

To znám. V šestnácti jsem byl coby rachitický a podvyživený jinoch měsíc v Konstantinových lázních. Dnes by ze mne měli radost, neboť musím neustále bojovat o pozici do-cent.