mosoj

Proč musíme dávat ještě víc ?

http://picasa­web.google.com/mo­soj3/JeToTak?au­thkey=Gv1sRgCPKN­nJDvs-GyhQE#slideshow/55254­19591708243650
Doplňuji:
Není třeba hned střílet. S tím nesouhlasím. Stačí ale dát najevo co si myslím na uvedené skutečnosti neustále poukazovat.

Nejlepší odpověď
salsa verde

Protože někomu se zdá že máme pořád ještě moc když máme z čeho dávat.

Další odpovědi
roxy52

Z touhle vládou jsme šli jenom z bláta do ,ještě větších srač.. ! Je mi ze všech na zvracení ( hodně slušně řečeno ).

anonym

Patří je vystřílet ve vládě všechny.

Jambalaya

Vážení, pro upřesnění, tyto výpočty „možná“ odpovídaly čemusi, co ale platilo před 4 lety, zejména co se daní týče a za vlády ČSSD. S minulou ani současnou vládou to nemá nic společného. Zejména částka za daně byla podstatně snížena.
A víte na co vláda ty peníze mimo jiné potřebuje? Tak například aby uživila armádu zbytečných státních zaměstnanců a zaměstnankyň. Taky na chronické vyžírače státu, viz některé dotazy zde.
Současná vláda se snaží tuto přebujelou armádu alespoň trochu eliminovat a ejhle, najednou jsou všichni proti? Tak co teda chcete? Jo, vy chcete všechno. Žádné propouštění, přidat na platu, snížit daně. Hm, doporučuji návštěvu u 12ti měsíčků.