Avatar uživatele
majaluongova

Proč musej děti pít alkohol,když mají chlastat v 18ti i s cigaretama?

Doplňuji:
Já ne!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Ta otázka je nějaká zmatená …kolik jsi toho vypila a vyhulila ? Měla bys přestat.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nemusej, ony chtěj.
Jak už říkal Michal, asi napodobují, nebo – což s tím souvisí – se samy chtějí „cítit dospěle“, ovšem neuvědomují si, že chlastáním tím těžko dosáhnou.
Aspoň tím dosahují určité iluze dospělosti. Ale opravdu jen iluze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Asi napodobují dospělé.

Nejsem psycholog.

Jsem pro omezení.
Doplňuji:
Když budeš kouřit NEUPLAVEŠ 50m pod vodou !

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Představa mladistvého, na nějž někdo míří a nutí jej, aby pil alkohol, je dost absurdní.
Nezažila jsem takový případ a nezažila jsem ani případ, že by měl někdo cíleně „chlastat“ v 18 i s ciga­retama.
Chce-li někdo pít nebo kouřit, jedná se nejspíš o dobrovolnou, nikoliv vynucenou aktivitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Někoho k tomu donutí nebo spíš „vyhecuje“ (no tak to aspoň zkus…), jiní zkusí třeba při oslavě a zachutná jim, další láká možnost vyzkoušet zakázané ovoce, pak tu máme taky geny a rodiče a někteří jsou ve společnosti 18 letých a jelikož vidí že všichni maj pivo, tak si objednaj taky a jak z nám z vlastní zkušenosti (dám si pivo dvě občas s partou jinak do mě nic nenalejete) – pije se líp v partě než osamotě.

A kouření? Totéž. I já měla období kdy jsem prostě měla chut si zapálit a to jsem si popotáhla za celý život jen jednou a nic slavnýho to nebylo. Zeptej se deseti lidí a každej ti odpoví jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Michale – není pravda, že kuřák neuplave 50 m pod vodou. byl jeden, hulil jak fabrika, skočil do řeky si zaplavat, potopil se a vyplaval po proudu asi za 10 km. tedy byl sice „modry“ a držel se na česlech elektrárny a tak pevně, že ho přijeli sundat hasiči a hned, snad aby neofoukl, ho převezli z boku a seshora hráněného takovou černou truhlou.
A jinak:
normální je nepodporovat státní rozpočet chlastem a kouřením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Chápu tvé: proč „musej“ jako: proč to „dělaj“. Odpoveď je jednoduchá, protože jsou to pitomci. Právě proto, že je něco zakázáno, některé jedince to o to víc přitahuje. Někdy je to dobrý reklamní tah, v tomto případě (alkohol a cigarety) rozumná věc zákazu. Btw, mě by prohibice v tomto směru nijak nevadila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nikdo nikoho nenutí,spíš je o tom,že pokud nezkusíš,jsi srab.Tedy srabem v partě stejných srabů,co se snaží být dospělými za každou cenu,i když na to mnohý z nich nemá.Na tu dospělost,ta se měří jinými měřítky.
Kdo chce být srabem v partě stejně starých? Nikdo.Takže každý vyzkouší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví