Proč musej děti pít alkohol,když mají chlastat v 18ti i s cigaretama?

Doplňuji:
Já ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ta otázka je nějaká zmatená ...kolik jsi toho vypila a vyhulila ? Měla bys přestat.....

Další odpovědi:

Zlatý

nemusej, ony chtěj.
Jak už říkal Michal, asi napodobují, nebo - což s tím souvisí - se samy chtějí "cítit dospěle", ovšem neuvědomují si, že chlastáním tím těžko dosáhnou.
Aspoň tím dosahují určité iluze dospělosti. Ale opravdu jen iluze.

Zlatý

Asi napodobují dospělé.

Nejsem psycholog.

Jsem pro omezení.
Doplňuji:
Když budeš kouřit NEUPLAVEŠ 50m pod vodou !

Představa mladistvého, na nějž někdo míří a nutí jej, aby pil alkohol, je dost absurdní.
Nezažila jsem takový případ a nezažila jsem ani případ, že by měl někdo cíleně "chlastat" v 18 i s cigaretama.
Chce-li někdo pít nebo kouřit, jedná se nejspíš o dobrovolnou, nikoliv vynucenou aktivitu.

Pokročilý

Někoho k tomu donutí nebo spíš "vyhecuje" (no tak to aspoň zkus...), jiní zkusí třeba při oslavě a zachutná jim, další láká možnost vyzkoušet zakázané ovoce, pak tu máme taky geny a rodiče a někteří jsou ve společnosti 18 letých a jelikož vidí že všichni maj pivo, tak si objednaj taky a jak z nám z vlastní zkušenosti (dám si pivo dvě občas s partou jinak do mě nic nenalejete) - pije se líp v partě než osamotě.

A kouření? Totéž. I já měla období kdy jsem prostě měla chut si zapálit a to jsem si popotáhla za celý život jen jednou a nic slavnýho to nebylo. Zeptej se deseti lidí a každej ti odpoví jinak.

Zlatý

Michale - není pravda, že kuřák neuplave 50 m pod vodou. byl jeden, hulil jak fabrika, skočil do řeky si zaplavat, potopil se a vyplaval po proudu asi za 10 km. tedy byl sice "modry" a držel se na česlech elektrárny a tak pevně, že ho přijeli sundat hasiči a hned, snad aby neofoukl, ho převezli z boku a seshora hráněného takovou černou truhlou.
A jinak:
normální je nepodporovat státní rozpočet chlastem a kouřením.

Zlatý

Chápu tvé: proč "musej" jako: proč to "dělaj". Odpoveď je jednoduchá, protože jsou to pitomci. Právě proto, že je něco zakázáno, některé jedince to o to víc přitahuje. Někdy je to dobrý reklamní tah, v tomto případě (alkohol a cigarety) rozumná věc zákazu. Btw, mě by prohibice v tomto směru nijak nevadila.

Zlatý

Nikdo nikoho nenutí,spíš je o tom,že pokud nezkusíš,jsi srab.Tedy srabem v partě stejných srabů,co se snaží být dospělými za každou cenu,i když na to mnohý z nich nemá.Na tu dospělost,ta se měří jinými měřítky.
Kdo chce být srabem v partě stejně starých? Nikdo.Takže každý vyzkouší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.