Bronzový

Proč mne zase dohnala nad ránem a zmocnila se mého údu

zvaného noha?Myslím tu potvoru svalovou křeč.To byla věčnost než přešla,to jsem si i na nohu stoupl.Jak a proč vlastně vzniká ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zřejmě nedostatek Magnesia,hořčíku,hned zítra skočte do lékárny,zakupte a dlabejte,jo a když už to přijde,tak se pokuste bolest překonat a kroutit nohou,chodidlem,kotníkem jak to půjde,přitom si můžete lehce sval masírovat.

Další odpovědi:

Zlatý

kropitko má s hořčíkem sice pravdu, ale na co ho žrát z tuby z lékárny, když si stačí koupit extrahořkou čokoládu, máte to tak příjemnější ... 70-80% kakaa a máte hočíku habaděj. Mně tedy na křeč vždycky pomohla

Můj lékař taky říkal že k tomu co píše Kropítko to zhoršuje ještě nedostatek tekutin.

Jůů , a kteráže nožka to byla?,ta prostředná??
Tam by misto magnesia bolo lepšé skokanium 3x denně bez jídla.

Moje zkušenost s křečemi v nohách: preventivně doplňovat hořčík, ať už čokoládou (kvalitní hořkou) nebo vodou Magnesia či léky z lékárny, hodně pít, stačí obyčejná voda. Když přijde křeč, dobelhám se do koupelny a sprchuji nohy hodně teplou vodou, jak nejvíc snesu. Tím křeč přejde, potom nohy ručníkem ještě promasíruji, navléknu ponožky bez gumiček (už jsem stará, tak to nikomu nevadí), napiji se vody a zalezu zase spát. Myslím, že je důležité mít dostatečně dlouhou přikrývku, aby nohy nekoukaly ven a neprochladly.

Stříbrný

Příčin může být mnoho ,poraďte se s lékařem.Kvalitní masáže by Vám jistě ulevily.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.