Avatar uživatele
Katru7

Proč mi tak říkají?

No mám problém jsem vysoká(174),snad skoro jako většina našich učitelů ve škole a to mi je 12.A taky jsem hubená no až moc .Holky mi říkají že jsem ,,odrbaný provázek'',asi proto,že jsem pořád ve sportovním oblečením.Co jim mám říct ,aby mě nechali tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, GM, johana 56, dědapetr před 4500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Máš postavu kterou ti budou všichni závidět – vysoká štíhlá, v tvých letech se tím trápíš, nech je být ..... horší to má te,kdo je malý a tlustý .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Natee

Ignoruj je a nevšímej si jich. Nemá cenu jim říkat, ať toho nechají, akorát budou ještě intenzivněji pokračovat.
Když je budeš ignorovat, časem je to (snad) omrzí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Achjo. Teď ti tu ještě budu závidět! 🙂 Co já bych za Tvou výšku dala..! 🙂

.. Nejjednodušší bude, když si přezdívky nebudeš všímat, časem je to přestane bavit. Za základku jsem také měla nějaké přezdívky a když jsem na ně nepůsobila negativně, tak je to po čase přestalo bavit. 🙂 Pokud jim něco řekneš, tak je to většinou jen vyburcuje, protože vidí, že si toho všímáš a štve Tě to. .

Dej tomu jednoduše čas, ten je nejlepší doktor na vše! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

říkají ti tak proto, že jsi vysoká a hubená. Na tom nic nezměníš, s věkem se srovnáš a holky ti tak přestanou říkat.
Třeba by pomohlo, kdybys holkám řekla, aby ti tak neříkaly, ale ve dvanácti pochybuju, že toho nechají. Nevšímej si toho, třeba ti závidí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nič si z toho nerob, to určite vymysleli tie „pri tele“ zo závisti. Tá postava sa ešte zmení, hlavne športuj, aby si sa neskladala len „z kostí a kože“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nic.Dělej si s toho sama legraci a ono je to přejde,nebo to ignoruj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek