Pokročilý

Proč mi tak říkají?

No mám problém jsem vysoká(174),snad skoro jako většina našich učitelů ve škole a to mi je 12.A taky jsem hubená no až moc .Holky mi říkají že jsem ,,odrbaný provázek'',asi proto,že jsem pořád ve sportovním oblečením.Co jim mám říct ,aby mě nechali tak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Máš postavu kterou ti budou všichni závidět - vysoká štíhlá, v tvých letech se tím trápíš, nech je být ..... horší to má te,kdo je malý a tlustý .

Další odpovědi:

Bronzový

Ignoruj je a nevšímej si jich. Nemá cenu jim říkat, ať toho nechají, akorát budou ještě intenzivněji pokračovat.
Když je budeš ignorovat, časem je to (snad) omrzí

Stříbrný

Achjo. Teď ti tu ještě budu závidět! :-) Co já bych za Tvou výšku dala..! :-)

.. Nejjednodušší bude, když si přezdívky nebudeš všímat, časem je to přestane bavit. Za základku jsem také měla nějaké přezdívky a když jsem na ně nepůsobila negativně, tak je to po čase přestalo bavit. :-) Pokud jim něco řekneš, tak je to většinou jen vyburcuje, protože vidí, že si toho všímáš a štve Tě to. .

Dej tomu jednoduše čas, ten je nejlepší doktor na vše! :-)

Stříbrný

říkají ti tak proto, že jsi vysoká a hubená. Na tom nic nezměníš, s věkem se srovnáš a holky ti tak přestanou říkat.
Třeba by pomohlo, kdybys holkám řekla, aby ti tak neříkaly, ale ve dvanácti pochybuju, že toho nechají. Nevšímej si toho, třeba ti závidí :)

Zlatý

Nič si z toho nerob, to určite vymysleli tie "pri tele" zo závisti. Tá postava sa ešte zmení, hlavne športuj, aby si sa neskladala len "z kostí a kože".

Zlatý

Nic.Dělej si s toho sama legraci a ono je to přejde,nebo to ignoruj.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.