Michal Kole

Proč mi po mokrém linu kloužou bačkory (z vietnamské tržnice za 150 Kč)? Jak poznám bačkory s neklouzavou podrážkou ?

Nejlepší odpověď
briketka10

musíš se zeptat na surovou podrážku ta neklouže ! :)
Doplňuji:
http://www.srov­nanicen.cz/q/su­rova%20guma/?z=60
ta žlutá guma vespod je tzv. surová guma
mám takové od vietnamců nízký nazouvací botky
za 260,– Kč a nekloužou lituju, že jsem nekoupila
aspoň dvoje navíc měli bílý a tmavě červený :(

Další odpovědi
charliesheep

Na mokrém linu můžeš jít do smyku i bosky. zadarmo..

Drap

Lepší bude utíat lino do sucha, nebo si pořídít boty se speciální podrážkou, která zabraňuje smyku. Toto však nemůžeš očekávat od bot za 150 kč.

zjentek

ptej se po botách s protiskluzovou podrážkou. Pak se to dále rozlišuje na protiskluz na vodu, olej, atp.
..hlavně si utěsni ten bazén, draku ,)