Moniccc

Proč mi nejede obraz ve Windows media player?

Jde pouze zvuk, ale samotný film se nezobrazí…

Odpovědi
IQ tykve

Stává se to (kodek) a pokud máš jiný přehrávač, třeba KMPlayer, mělo by to šlapat.

Bedy

Bude nutné do přehrávače nainstalovat filtry (neinstalujte balíky kodeků, dělají problémy) – potom by mělo jít přehrát téměř všechno – výhoda je v tom, že v počtači nemusíte mít deset tisíc přehrávačů, ale stačí jeden – ve vašem případě právě ten Windows Media Player.
Stáhněte si CCCP (tam jsou ty filtry) z http://mirror­.exoware.net/cccp/Com­bined-Community-Codec-Pack-2013-05-30.exe – nenechte se zastaršit názvem, opravdu se Sovětským svazem to nemá nic společného 😉

Při instalaci odklikněte instalaci Media Player Classic Home Cinema (je to zbytenčé instalovat). Též při instalaci zkontrolujte, zda-li je zaškrtnutá možnost Register extensions on Windows Media Player.