Lorrien

Proč mi nejdou rozklikávat otázky?? :-O

Kliknu na otázku na hlavní stránce a objeví se mi prázdná bílá stránka :-O
Takže odpovědi prosím do pošty, protože já je neuvidím. 😮 😉

Nejlepší odpověď
johana 56

Mám stejný problém,nezobrazí se ani můj profil,ani další odpovědi.Že by cenzura či lustrace?

Další odpovědi
Kohut57

Bylo to něco se systémem, nešlo mi to taky . Teď už by ti to jít mělo.

briketka10

taky se mi nezobrazila odpověď a bylo jich na jednu otázku 8
a ukázalo se jich jen 5 ?
už je to v pořádku :o)

johana 56

Dovoila jsem si odeslat dotaz adminů,možná dostanu odpověď.Mylela jsem,že zas můj malý smysl

Dovolila jsem si odeslat dotaz adminům.možná dostanu odpověď.Jako technický antilent jsem vinila sebe,že zas provádím s PC psí kusy.

Kohut57

Zkus to,už to jde.