Larissa

proc mi nejdou poslat sms z mobilu?

Mám nový mobil huawei, aké nejdou mi poslat sms. Ještě ani jednou jsem z něho nic neposílala, mám ho týden a plnou paměť. Prosím, poraďte.

Odpovědi
www

U většiny mobilů je potřeba nejdříve SMS (MMS) aktivovat. Operátor ti poradí.

Bedy

Je nutné nastavit středisko zpráv u mobilu. Ale to by se mělo nastavit snad automaticky.
Nevím, jakého máte operátora, takže nemohu přesně poradit. Každopádně můžete skočit do značkové prodejny operátora a tam Vám to ochotně nastaví.
Každopádně vím, že O2 má středisko zpráv +420 602 909 909 a T-Mobile myslím +420 603 052 000… Tak můžete zkusit zkontrolovat…