macik0102

Proč mi nejdou posílat sms z Huawei E173?

Koupila jsem si notebook a dostala jsem k tomu zdarma od O2 mobilní internet USB modem Huawei E173. SIM kartu jsem do něj vložila, vše nainstalovala, ale nechce mi to odesílat SMS zprávy, píše mi to chybu. Když mi někdo pošle na Huawei zprávu, tak to přijde, ale já už mu nemůžu odpovědět. A kradit na něm mám…Poradí mi prosím někdo? Předem děkuji :)

Nejlepší odpověď
brillant

když jsem dostal mobilní internet od O2 zdarma na 3 měsíce, tak mi SMS začali jít odesílat až po provedení prvního dobití, které jsem provedl já. Na přednabitý kredit od operátora zprávy jen přicházejí. Pokud si již kredit dobíjela a stále to nefunguje jak má, tak se obrať na operátora.

Další odpovědi
anonym

Je aktivována SIM? Zkusit nahrát novější FW (firmware). Obrátit se na operátora a říci mu o té chybě.