rikin

proc mi nejde zapnout mobil nokia 5310

nejde mi zapnout nevim proc z niceho nic a ani kdyz jsem ho nechaal pres noc na nabijecce poradte diky
Doplňuji:
nokia 5130c-2 je ten telefon

Odpovědi
badisko

Tak vytahni barterku …my se podivame do kristalove koule …:D no vada muze byt v nabijecce stejne tak v baterii..a vne telefonu ..vyzkusej jinou baterku ..jinou nabijecku a pak zbytek …a priste aspon napis co mas za telefon…
Doplňuji:
aha tu nokii jsem prehlid …D sorry

anonym

Sedmiletý telefon? – no, asi odešel (pokud nereaguje ani připojený na nabíječku).
Mimochodem – ta nabíječka funguje?