Proč mi nejde vůbec spustit hra GTA 4.

Vždy se mi tam načte obrázek Razor1911 a pak mi ztmavne obrazovka. Chvili to takhle trva a nejednou mi to zmizi na listu... Když na to kliknu, tak se mi v levém horním rohu objeví černý čtvereček a pak zase zmizí. Hra je pořád ale na liště. Nevíte v čem je chyba?? Mám Windows 7.
Doplňuji:
No já potřebuji vědět v čem je chyba, aby nebyla náhodou v mém PC (jestli tu hru neutáhne apod.). Protože jinak si koupím tu hru a naprosto zbytecne...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Občas je lepší tu hru koupit, než se štvát s černou kopií, která může a nemusí fungovat. Možná zkusit jinej crack, nevím. Může to blbnout z mnoha důvodů. Mně samotnýho by zrovna GTA 4 stahovat nenapadlo. Je to velmi hardwarově náročná hra, která navíc vyžadovala připojení na x účtů. Mně blbne i legální verze, u té černé bych se bál o to víc:D

Další odpovědi:

Pokročilý

asi slabší hardware

Bronzový

1) Nainstaluj nejnovější ovladače grafiky
2) Nainstaluj nejen DirectX 11, ale i zvláštní vydání DirectXu 2009 (konkrétně 5. listopadu), který v sobě jako jediný má potřebné dll knihovny pro správný chod GTA IV a dalších her.
3) Nainstaluj Net Framework 2.0
4) Nainstaluj Visual C++ Redistributable. (DŮLEŽITÉ!!!)
5) Restartuj počítač

Pokud problém přetrvává, možná Tvá grafická karta nepodporuje DirectX 11 a tudíž můžeš mít se spuštěním GTA IV problémy.

Nejčastější komplikací je právě chybějící zmiňovaný DirectX z roku 2009, na to hlavně nezapomeň.

PS Jsem rád, že tu nikdo nezmiňuje, že jde o nelegální kopii. Kopie pro vlastní potřebu jsou zatím v této zemi dovoleny, tudíž je to beztrestné. Zákázáno je pouze jejich šíření.
Doplňuji:
Ještě k tomu DirectXu, jde o balíček DLL knihoven z let 2006 - 2009, některé z nich nejsou součástí novějších DirectXů a ani nejsou v setupu, který stahuje obsah při instalaci rovnou z netu. Jde o offline verzi zahrnující knihovny, které se přidávájí ke hrám, jenž je vyžadují, ale v klasické instalačce DirectXu nebývají. Hodil jsem to na ulozto.
.http://ulozto.cz/…

Stříbrný

Porovnej HW a SW pozadavky na hru s tvym pocitacem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.