tynamalkova

Proč mi nejde the sims 3 ??

Zdravím vás :)
Stáhla jsem si the sims 3 a hrála to nějakou dobu.. Po nějaké době už to potřebovala aktualizaci a když jsem to dala na tu novější tak se mi tam ukázalo: We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3. Please contact customer service( zkráceně nejsme schopni ověřit, že váš disk je platná kopie The Sims 3) A že mám kontaktovat zákaznický servis
Prosím poraďte :)

Odpovědi
anonym

To je jasný. Pokud to máš stažený, tak nikdy nepovoluj aktualizace. I při instalaci patche je pak potřeba hru nově cracknout. Datadisky mají také své cracky. Takže si ji odinstaluj. Z Program Files smaž její složku, popř. se ještě koukni do registru a znova nainstaluj.