Adula.57

The sims 3

Dobrý den, v telefonu mám hru the sims 3. Už jí hraju docela dlouho, ale pořád mi tam nechtějí otevřít jeden obchod-zastavárnu. Jestli jste to někdy někdo hrál, tak nevíte jak nebo kdy se otevře?
Doplňuji:
brokol: a co je v tom obchodě?

Nejlepší odpověď
brokol

Mě se otevřela! Je to super – otevře se, když splníš uplně všechny přání – tim nemyslim životní sen, ale obyčejný přání. Nemusíš všechny splnit u jednoho simíka, to ne, ale musíš každý splnit minimálně jednou – je jedno jakýmu simíkovi. Přehled přání si můžeš prohlídnout v menu – tam sou ty, který si už splnila i ty který si přejou, ale ještě si je nedodělala. Mezi ně se počítaj i životní sny, takže si musíš minimálně jednou vytvořit každou povahu simíka a splnit mu všechny životní přání. Všech přání je celkem 75. Až je splníš otevře se i zastavárna!
Doplňuji:
Nový povolání

Další odpovědi
auluk

Já osobně hraju the sims 3 na pc. Podle mně je to zbytečné hrát na mobilu protože jsem to viděla u kamarádky a ta grafika nebyla hezká a vůbec já bych se vykašlala na mobilní verzi a doporučuju vám jsi koupit hru na pc. je to snažší a máte zde mnohem více možností jak zabavit simíky a více vlastností a všeho.

samicek333

auluk: tady Adula.57 nepsala, že si vybírá, jestli hrát the sims 3 do mobilu nebo do počítače, ale jak otevřít zastavárnu

Adula.57: tu hru mám v mobilu taky, ale zastavárna se mi neotevřela