Bronzový

The sims 3

Dobrý den, v telefonu mám hru the sims 3. Už jí hraju docela dlouho, ale pořád mi tam nechtějí otevřít jeden obchod-zastavárnu. Jestli jste to někdy někdo hrál, tak nevíte jak nebo kdy se otevře?
Doplňuji:
brokol: a co je v tom obchodě?

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Mě se otevřela! Je to super - otevře se, když splníš uplně všechny přání - tim nemyslim životní sen, ale obyčejný přání. Nemusíš všechny splnit u jednoho simíka, to ne, ale musíš každý splnit minimálně jednou - je jedno jakýmu simíkovi. Přehled přání si můžeš prohlídnout v menu - tam sou ty, který si už splnila i ty který si přejou, ale ještě si je nedodělala. Mezi ně se počítaj i životní sny, takže si musíš minimálně jednou vytvořit každou povahu simíka a splnit mu všechny životní přání. Všech přání je celkem 75. Až je splníš otevře se i zastavárna!
Doplňuji:
Nový povolání

Další odpovědi:

Pokročilý

Já osobně hraju the sims 3 na pc. Podle mně je to zbytečné hrát na mobilu protože jsem to viděla u kamarádky a ta grafika nebyla hezká a vůbec já bych se vykašlala na mobilní verzi a doporučuju vám jsi koupit hru na pc. je to snažší a máte zde mnohem více možností jak zabavit simíky a více vlastností a všeho.

Bronzový

auluk: tady Adula.57 nepsala, že si vybírá, jestli hrát the sims 3 do mobilu nebo do počítače, ale jak otevřít zastavárnu

Adula.57: tu hru mám v mobilu taky, ale zastavárna se mi neotevřela

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.