fifik :-D

Proč mi nejde stáhnout pokemon go z Google Play?

mám mobil samsung galaxy S3 neo který má android 4.4 a hra pokemon go potřebuje android 4.4 a víc tak nemohl by mi někdo poradit co s tím nebo kde najít nějaký google support ?? :) díky

Odpovědi
Luxx

včera v rádiu říkali, že v ČR ještě tahle hra oficiálně nevyšla..
tak jestli to nebude třeba tím…

Rocky14556

Už to na google play je :D

jáára

Je to nepodporovanej telefon. Mám S3 s androidem 6 a taky mi ho nenabízí. Z mích telefonů to nabízí jen na staré HTC DHD…

KodyCz

Dobrý den, někde jsem četl, že pokemon go z google play nejde na všech zařízeních, na kterých šlo apk. Proto si zkuste najít apk a nainstalovat si to z tohoto souboru.

sikec

1)najděte aplikaci v Google Play Store, třeba https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.kreatur.gomo­ku

  1. přepište dvě o „oo“ na „DL“ (jako DownLoad) v adrese – takže dostanete: https://play.gDLgle­.com/store/ap­ps/details?id=com­.kreatur.gomo­ku
  2. Dáte ENTER a stahujete

Zatím nejjednodušší co znám.

fifik :-D

no jasný ale sestře to jde :/