Michal Kole

Proč mi nedala úřednice na prácku, mě vytvořit třeba technologický postup výroby hřídele ?

Aby viděla, že nejsem totálně neschopen, když mám na maturitním vysvědčení čtyřky.

Pak by mi mohla napsat nějaký „posudek“, který by mi pomohl u zaměstnavatele.

To, že nezvládám zkoušky ve škole ještě neznamená, že nic nemám v hlavě, třeba mě nemusí vyhovovat metodika průběhu zkoušky nebo jsem nebyl zrovna ve správné náladě, či jiná okolnost.

Menší testík na úřadě práce, by nebyl zas takový stres, pokud se nepodaří na poprvé tak při další návštěvě už by mohl být lepší nebo by se vybralo něco jiného.

Pro zaměstnavatele by to taky byla výhoda, že už by věděl co zaměstnanec umí a nemusel by si je testovat sám.

Nejlepší odpověď
Drap

Ji to nezajímá co umíš. To je spíš důležité pro případného zaměstnavatele a nwe pro ni. Ona nikoho nezaměstnává..
A kdyby ti dala vytvořit technologický postup něčeeho, tak k čemu by jí to bylo ? A kdo by to zaplatil ? A pokud bys jsi to chtěl dělat zadarmo, tak to klidně udělej a přines jí to jako dárek.

Další odpovědi
Robert_PM

Jenže Ty vůbec nic neumíš.