nikolka-101

Proč mi mý tva bratři mi dělaj naschvali?

Nejlepší odpověď
kapka

Copak, zase někam schovali učebnici češtiny? 😁

Další odpovědi
anonym

Protoze jsou bud jeste mrnousove , nebo mrnousove v puberte. Jednou s etomu budete smat a budou to vasi ochranci. Jenze ono to tak straaasne dlouho trva ! ☹ -iv-

anonym

A není to náhodou také jinak?
Třeba, že si to necháš líbit nebo si dokonce koleduješ?

Drap

Tak to tady fakt nikdo netuší

lexx

to je příprava na dospělý život a samostatnost…to se dělá běžně v zaměstnání (a jak !) s cílem zkomplikovat jinému život a sám vyniknout

Lindra

Naschváli si dělají všichni sourozenci, mi s brácho se pořát pereme ,schováváme si věci ,nadáváme si ,ale to je skoro u všech sourozenců.Nejspíše pozůstatky po našich předcích pralidech nebi jen neškodná puberta .

gnosis

neboj, az vyrostou, budou toho litovat. muj bratr se mnou mel taky doma peklo. prali jsme se, brali si hracky, v drtive vetsine jsem vyhral, pac je o 3 roky mladsi. dnes mi je to lito. navic, kdyby dnes doslo k nejakemu konfliktu, asi by me i prepral:) a krome toho rika se „co se skadliva, rado se miva“. treba ti tak jen ukazuji bratrskou lasku:) neboj, dele nez 2–3 roky to trvat nebude, vyrostou z toho.