Avatar uživatele
kosaaaak

Proč mi byla smazána otázka, kde jsem se ptal na co bych měl vsadit v zápase Slavia – Teplice?

Bylo na tom něco nelegálního nebo jsem porušil nějaké pravidlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hochu zavádíš tu anarchii. opakovaně pokládáš otázky, které to xkrát byly.
Tvrdils, že sis přečetl kodex, ale asi nějak špatně.
V tomto případě pasáž o komerčním pozadí.
2× měř, 1× řež !
Doplňuji:
Zneužití komunity

Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je vpořádku k dobré odpovědi, která je k tématu uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Porušil si kodex!
Prosimtě, jak by to tady vypadalo, kdyby tu stejný typ otázky vložilo denně přes 20 lidí?!
Na to se zeptej v nějakých sportovních diskuzích, ne tady.
Jsi tu nový, takže být tebou bych si moc „nevyskakovala“ a soustředila se na to, jak fungují odpovědi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To neřeš, a vsaď na Slavii!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kosaaaak

Hochu, můžeš mi to z té pasáže napsat sem do diskuze, ať alespoň vím kde jsem udělal chybu, aby se to příště neopakovalo? Díky hochu.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Upřesnění jsi mohl vložit v doplnění otázky.
Zkopíroval jesm ti příslušnou pasáž z kodexu.
Tvé otázky se konkrétně týká – zneužití komunity pro osobní prospěch a vkládání obsahu nesouvisejícího se smyslem Odpovědí.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kosaaaak

Tomu nerozumím. Osobní prospěch má snad člověk z jakékoli otázky, ne? Třeba konkrétně teď tam vidím otázku, kdy chce někdo vypovědět paušál t-mobilu = osobní prospěch. Další otázka: „v čem je výhodné podinkat“, taky odobní prospěch. „jak prodat auto na aukru“ taky osobní prospěch. Prakticky z 95% otázek zde na poradně mají tazatelé osobní prospěch.
Těch 5% tvoří dotazy jako „Svítí u vás dneska sluníčko“ nebo „Jakou máte barvu nehtů“ , čili nechápu v čem přesně má otázka překročila hranici.

Mám tomu rozumět tak, že když změním zadání otázky z „Na co si mám vsadit v duelu Teplice-Slavia“ na "Kdo myslíte že vyhraje duel Teplice-Slavia " , tak už to bude vpořádku?

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Osobní a FINANČNÍ prospěch + sázkařství a hazard tady prostě nemají co dělat.
Dogmatickým výkladem na tom nic nezměníš a pokud nedokážeš pochopit jasné formulace, tak ti zřejmě není pomoci.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kosaaaak

Promiň, ale zdáš se mi jako rozumný člověk, takže nechápu proč píšeš takové nesmysly. Musíš přece vidět že sám sobě protiřečíš a zdá se že tu proti sázení reaguješ pouze ty sám, mám tomu rozumět tak že tu otázku jsi nahlásil (případně byl přýčinou jejího smazání) ty?

před 4628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Budeš-li takhle pokračovat, budeš na nejlepší cestě, že ti admini zablokují účet.

před 4629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kosaaaak

Nechápu proč by mi měli zablokovat účet. To kvůli tomu že se ptám proč mi byla smazána otázka? No když mi nikdo nenapsal důvod smazání, tak jak jsem to měl vědět?

A to že píšeš že tu hazard a sázení nemá co dělat, to mi taky nijak nesedí. Zrovna dneska tu byly 2 otázky kolem hraní pokru a jedna o sázení v sazce a ty nikdo nesmazal.

A když píšeš že mi smažou i otázku typu „Jak myslíte že dopadne utkání ****“, tím pádem pokud někdo založí třeba otázku „Myslíte že vyhraje českej nároďák mistrovství“ tak bude taky smetena?

před 4628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Asi jsi špatně četl kodex, kde je výslovně uvedeno, že admini může smazat otázku či odpověď bez upozornění, pokud jakkoli porušuje kodex.
Máš přece možnost mu napsat, on už ti to vysvětlí.

před 4627 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek