Proč mě máma nemá ráda?

ahoj,
citim, ze me moje mama nema vubec rada... :/ když přijde z práce a já ji pozdravim, tak rekne at neotravuju a at nekam zalezu. pres den spolu vubec nepromluvime a kdyz uz, tak se hadame a ona mi nadava.
k mymu mladsimu brachovi se chova uplne normalne, jako kazda mama... pomalu uz ani neslavime moje narozeniny, svatek a k vanocum dostanu maximalne cokoladu, nic vic, muj bracha toho dostava hodne..
driv jsem tak strasne chtela se s ni zacit normalne bavit, byla by to moje opravdová máma.. ale ted uz me prechazi chut...
nevite co s tim?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Takže ty předpokládáš, že máme rentgenové oči, a že ti vidíme až do žaludku, tak dobře, já to zkusím.:D
Tvoje máma tátu vyhnala, nemá ho ráda...a má ty své normální každodenní problémy....ale jelikož jsou holky celý táta (a kluci celá máma), tak v tobě vidí jeho...

Další odpovědi:

Bronzový

Těžko soudit z toho, co tady píšeš. Neuvádíš kolik máš roků , kolik bratr. Zda žijete v kompletní rodině i s tatínkem, zda jste všichni zdraví. Možná mamince nepomáháš v domácnosti a ona má hodně práce a nezvládá to, možná ti navrhla, co bys měla studovat nebo dělat a ty jsi s tím nesouhlasila, třeba děláš něco, co si ona nepřeje a co se jí nelíbí. Třeba máš přítele a ona ti ho rozmlouvala. Nějaký důvod zde musí být a příčině je buď ve vašem vzájemném vztahu nebo jste se něčím odcizili. Neznám žádnou z vás a tak nemohu usoudit, kdo je v právu a kdo ne. Ale zeptej se nejprve sama sebe proč se maminka ke mně takto chová? Kdybys ty byla maminkou a měla by takovou dceru jako jsi ty, co by jí asi mohlo vadit? Máš samé jedničky, výborné známky, učíš se dobře a jsi pořád doma - ano? Pak hledej odpověď jinde. Ne - pak se nediv - nejsi celé dny doma, máš špatné známky, všichni si na tebe ztěžují. Já netvrdím, že taková jsi, ale snažím se ti pomoci objevit způsob myšlení tvé maminky. Děláš všechno co chce ona a tak jak to chce a kdy chce? A další otázky si můžeš položit sama.

Zlatý

Jestli jsi ve věku puberty, tak Ti svět připadá takový nespravedlivý, rodiče "nemožní". :-)) Zkuste si s maminkou sednout ( až bude odpočinutá, v klidu ), uvařte si nějaký dobrý čaj a proberte si v klidu, to, co vás trápí, co byste chtěly změnit a jak svoje vztahy zlepšit. Pokud budete chtít obě dvě, tak to půjde. Věř mi. Hlavně to proberte úplně v klidu a v pohodě. :-))

Bronzový

To nemůžeme vědět :-( Nepíšeš od kdy to tak je, jestli se něco změnilo (stalo), o čem se hádáte. Možná tě má ráda a ty si myslíš že ne, možná se pletu. Možná se můžeš maminky zeptat, pokud je možnost že ti odpoví. Ale opatrně, nesmí to vyznít jako výčitka, útok, vydírání apod. Snaž se tu otázku položit co nejlíp. Někteří rodiče jsou dobří, někteří jsou v rodičoství prostě neschopní. Možná se to u vás zlepší, možná ne. Snaž se být jednoho dne pro svoje děti lepší maminkou.
Přeju ti hodně štěstí a síly, ať to všechno zvládneš :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.