Proč mám nejraději logické hry a střílečky mne neoslovují, ačkoliv si někdy nějaké demo zahraju?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože jsi dospělý a víš,že logická hra je pro tebe prospěšnější než nějaké pobíhání s pistolkou střílení do lidí,i když je to jen hra.

Další odpovědi:

Stříbrný

Vím já?
nejsi asi žádnej bojovník,každej má rád něco jinýho

Česílko, ono změny přicházejí s přibývajícími lety. Zřejmě tě již období "stříleček" minulo. Navíc logika daleko účinněji procvičuje mozek a řekla bych, že po zvládnutí logické hry je pocit spokojenosti na úplně jiné úrovni.
Zkoušela jsem oboje a logické hry mi také sedí více.

Bronzový

Já mám rad strategie nebo fps strilecky, ale ne takové kde jen bezite a strilite. Mám rad taktizovani a spolupraci s dalšími hrací.

Pokročilý

Protože kdyby se všem líbil jeden druh her, tak by se ostatní ani nevyvýjely. Prostě se ti líbí nějaký druh her stejně jako holek, sportu nebo filmu. A někomu jinému se líbí zase něco jiného....

Bronzový

I střílečka může být výbornou logickou hrou, zde můžu zmínit například stealth akce Metal Gear Solid a Hitman.

Já osobně jsem srdcový hráč adventur, které jsou postavené na příběhu (často bývá předlohou kniha) a logice, kdy se musí hráč s omenými prostředky vypořádat se vzniklou situací nebo se správně rozhodnout, bohužel je tento žánr pro svou prakticky nulovou akčnost téměř mrtvý :/

Můžu doporučit prvního Posla Smrti, geniální hra :)

Diskuze k otázce

anonym

4154, strategie jsou taky výborné, to kombinace akce a přemýšlení

anonym

iceT, kašlu na prospěšnost, jen mne to baví vyřešit úkol. V tom má ocko recht, je to jiná úrověň spokojenosti.

Zlatý

iceT

No,podstata tkví v tom,že tě to baví a to je důležité,mě zase baví hledačky.

anonym

ty mám nejradši, teď včera jsem si koupil jednu z mnoha sběratelských sérii, tzn. že mám tři, které mají k sobě vztah.

Zlatý

iceT

To bude to Loutkové divadlo že jo?
Ale vím že sběratelské edice jsou jen o kousek delší

Zlatý

Sůwa

pro iceT - jsi můj člověk, taky mne baví hledačky. Pořád hledám někoho takového, nemůžu se pohnout ve hře od Špidly "Zelený měsíc". Znáš ji? :-)

Zlatý

iceT

Znám,mám,nedohranou,ale na špidla stránkách je komplet návod krok za krokem,bez něj to nepůjde ani omylem.Vida už našla.
Mělo by teď vyjít Loutkové dívadlo,to má tři díly-záhada štěstíkova,nevinné duše a ztracené město.mám Zlý duch,Černý kocour,Zachraň syna,Kouzelné obrazy a i jiné ani názvy si nepamatuju.

Zlatý

Sůwa

Já mám některé "špidlovky" vlastní a něco od sousedky, ale stahuji si ještě tady:
http://www.doublegames.tv/…
Jsou sice za 99,-, nebo 2x 99,-, ale jsou super :-)

Zlatý

Sůwa

Stačilo tady položit otázku a ten návod jsem našla :
http://www.spidla.com/…
I tak mne ale zajímá, které hledačky hraješ :-)

anonym

Ocko, sice věkem se mění x věcí, ale logiku miluju od dětství. Tady ses u mne minula.

anonym

Nenech se mýlit. To přece nevylučuje skutečnost, že jsou jedinci vyspělejší než je jejich okolí a vrstevníci. Mám ráda lidi, kteří ční nad průměr.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.