dust8

Proč mají všechny zvířecí samice jeden otvor pro rozmnožování, ale pouze člověčí druh samice dostal dva otvory k čemu?

Nejlepší odpověď
elkon

Na to jsi přišel jak?

Další odpovědi
Dochy

Na to jsi přišel jak? Resp. úplně jsem nepochopil, jak to máš s těma otvorama.
Já vždycky myslel, že na rozmnožování mají samice savců (vč. žen) otvor jeden. Kde bereš ten druhej?

Filip84

Protože:

  1. my musíme mít furt něco extra,
  2. jsme přesvědčeni, že jsme něco extra, že nás stvořila domněnka z ničeho, atp., a to k obrazu svýmu (přičemž ta domněnka je nezobrazitelná! 😂),
  3. protože jiný samice tolik nenamrdaj. 🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️😂🤓

Jinak, nevím, jestli už jsi to zkoumal, jak to maj holky opačnýho pohlaví tam dole jiný, ale tím „druhým otvorem“ frajerku fakt nenaprcáš. To už, spíš, rozdojíš kozla masáží vemene. 😂🤪👌🏽

Emefej

Který druhý rozmnožovací otvor jsi viděl?

paul1

Z toho druhého se nenarodí nyšt, leda tak h…, nebo při intenzivním pohlavním styku hemoroidy (či hemeroidy?) 🙂

aliendrone

CO k tomu dodat? Ač nejsem moc vybíravý (v ranném mládí jsem se dokonce řídil heslem „Ať je hnusná, ať je zlá, hlavně že mi dá, dá, DÁ!“), tak TVOJI babu bych v posteli ROZHODNĚ potkat NECHTĚL! 😉 😁 😁

Kelt

Nauč se anatomii a pak budeš chápat porno.