jjj123456789

Proč má tolik lidí narozených na počátku roku 1946 neevropské ry­sy?

Nejlepší odpověď
annas

1. Něco je možná důsledek druhé světové války kdy se , rodilo méně dětí. Rovněž bomby v Hirošimě a Nagasaki zabil tisíce dětí. Také napadení Číny. Zahynulo hodně mužů, proto snaha o zvýšení populace. .

2.Často se rodili míšenci – třeba černým matkám a německým vojákům, nebo naopak atd. V zemích, kde byli cizí vojáci, určitě zanechali své potomky.

Další odpovědi
ivzez

Na rozdíl od Annas to tipuji spíše na bílé ženy
a černochy (americké vojáky).
Černých žen v té době v Evropě moc nežilo,
občanů asijských národů také ne …

anonym

Mám pocit, že za posledních cca 70 let nastala největší populační exploze v Asii – tedy je to vcelku logické…
😁

setapouch

A proc ne? Napriklad u Mongolu by to bylo docela divne, kdyby evropske rysy meli.

Agneta

A jaké smažky máš na mysli?:DDD
Doplňuji:
Určitě s tím má mít zase něco společnýho ten Putin, co? :DDD

Agneta

ivzez >>> máš plně pravdu, ale u takové přihlouplé otázky mu to zcela správně nasadila, tak jak si to tazatel zaslouží, a dobře, že se nenašel nikdo, kdo by mu naletěl – a všichni víme o co mu šlo…:D