zbysek

proc ma nekdo otazky zamcene?k cemu je to dobre?na to se neda odpovedet na to zamcene?

Odpovědi
hanulka11

Zamknout otázku může ten kdo ji položil, zřejmě už dostal uspokojivou odpověď a nečeká na další odpovědi tak vybere tu co se mu nejlépe líbila a pomohla mu problém vyřešit a klikne na nejlepší výběr a potvrdí a otázka se uzavře, odpovídat nelze, ale do diskuze pod otázkou můžeš diskutovat
Doplňuji:
zde si přečti
http://www.od­povedi.cz/faq

panenka

Pokud jsou otázky zamklé a jsou staršího data tak se automaticky zamikají.Jinak otázky zamykají uživatelé kteří si sem vloží svou otázku a pokud na jejich otázku bylo velmi dobře odpovězeno a tázajícímu se velmi líbila uzamkne jí

iceT

Na zamčenou otázku můzeš ještě odpovědět v diskuzi.Jen u otázek staršího data je to asi zbytečné.