mosoj

Proč má městská policie v Praze ve vozovém parku vznášedlo ?

Vznášedlo není schváleno do provozu v ČR ?. K čemu tedy slouží ? Neslouží jenom k zábavě určitého okruhu lidí ?
Doplňuji:
Tak jinak. Proč nemají vznášedlo hasiči ?

Nejlepší odpověď
MacChill

Prý je to dobré na povodně, zní to logicky..

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=8ny­yC9fyy4I

Další odpovědi
jmhad

logické vysvětlení to nemá.Spíše jde o ono tradiční – zbyly nám peníze a abychom je nevraceli,musíme je utratit.A protože jsme z Prahy,musíme mít něco zvláštního,třeba vznášedlo,které využijeme např.o"Dětském dnu"

KdoSiOdJinud

Asi se občas nad něco chtějí povznést :)

Český stát respektive jeho vedení dokáže různé kousky, myslím že vznášedlo je ještě drobnůstka :)

led

Myslím, že to vôbec neuškodí, pokiaľ viem, Praha má aj vodné plochy a ťažko priechodné oblasti.
Doplňuji:
Vy, čo ste proti, čo budete robiť, až vám takéto vznášadlo pomôže? Neodsudzujte niečo, o čom neviete k čomu slúži.

Rocker

Vznášedlo je v Praze stejně důležité jako Hummery-nejsou tu ani hory,ani bažiny,měšťáci se jen chtějí předvádět,že na to mají.Kdyby mohli,koupili by si i raketoplán.Já bych MP zrušil,je to jen banda tupců,ktrří místo dohlížení na dodržovámí pořádku dávají pokuty za parkování a měří rychlost,což by měla dělat státní policie.

SINGO

K čemu by bylo hasičům?

venkovan

Na zachraňování kachen. Několikrát jsem viděl jak měšťák řval na ty kačeny aby vylezly z vody, že se utopí a ony mu odpovídaly „tak, tak,“.
A aby je mohli zachránit (nebo jim napařit pokutu, že jsou drzé), tak si sehnali vznášedlo. Co je na tom divného.
Měš´táka lze težko pochopit, v Praze nelze vůbec. Až na několik světlých výjimek.

subzero

Celá tahle pomocná stráž VB je cirkus a pračka na peníze takže vznášedlo a hamr je scela v pořádku ale chce to ještě tank

mosoj

SINGO : A co dělají hasiči při povodních ?

led

Zachraňujú, sú totiž súčasťou záchranných zložiek