Proc lide pachaji sebevrazdy ? Opravdu si mysli , ze uz " to nejde jinak " ? 3 lide , ktere vzdalene znam v jednom tydnu

( nemeli spolu nic spolecneho ... ) - minuly tyden se to stalo ... 2 muzi - 32, 50 let a pani 50 . ! :-( -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste si přečíst několik názorů v odkazu:

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ co-myslite-ma-kazdy-pravo-ukon cit

Další odpovědi:

Pokročilý

V duši je něco hodně trápí, ale bojí se svěřit, protože si myslí, že by je nikdo nepochopil. Už to nechtěji řešit a myslí si, že smrt je pro ně vysvobození. Tak to vnímám já, protože už mě to taky napadlo, naštěstí mi pomohl přítel. Je to individuální, takový lidi potřebujou pomoc, nemyslejí to zle. Je mi to líto :(

Zlatý

Nikdo nikdy nezjistí,co se v takovém člověku děje v okamžiku "zkratu".Náš soused z vedlejšího RD,žil 25 let ve spokojeném manželství,naprosto bez problémů.Před dvěmi lety se pověsil.Nikdo neví dodnes proč.Vědí to jenom oni.

Bronzový

Pokud jsi vnímavý a trpělivý čtenář,tak i z tohoto je patrné co se děje

Zdroj: http://none.mypage.cz/menu/una bomber-manifest

Pokročilý

Možná si přímo nemyslí, že by se z danné situace nedalo nějak vybočit, ale většinou na to nemají sílu, bojí se a hlavně nemají odvahu něco změnit. V jejich životě se muselo stát něco, co se jim usadilo uvnitř duše a to je užírá čím dál tím víc a jednoho dne to prostě zastaví. Podle mě je to odvaha...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.