Proč lidé, kteří jsou vyhození dveřmi, se vracejí oknem ?!

Co je k tomu vede, že tak konají?! Rád bych si přečetl názory všech a nejen odpůrců! Samozřejmě mám namysli tuto společnost!
Doplňuji:
Je odpověď bolaka tak vyčerpávající, že byla nominována ?!

Cituji : Buďte dobrými členy
Ohodnoťte hvězdičkou nebo palcem, pokud vidíte zajímavou a užitečnou otázku nebo odpověď. Pokud uvidíte porušení pravidel, tak to nahlašte. Všichni jsme zavázáni dělat maximum proti zneužití Odpovědi.cz a s vaší pomocí se nám to podaří.

Nejlepší odpověď
annas

Jsou dvě možnosti:

  1. Když někdo někoho vyhodí dveřmi, dotyčný se vrátí oknem, protože se domnívá, že jeho vyhazov nebyl oprávněný. Možná vyhozený někomu šlápl na „kuří oko“ , takže požaduje spravedlnosti. Čas ukáže, snad. I když lež má stále náskok před pravdou …
  2. Pokud byl vyhazov oprávněný, pak lze vyhozeného považovat za drzého. I když se říká, že drzí mají štěstí …

Určitě však platí, že některé lidi musíme „užívat“ jen ve velmi malých dávkách.

Další odpovědi
anonym

Názory od všech asi nedostaneš, víš kolik tisíc uživatelů má tato společnost?
Že zrovna tebe zajímá, proč kdo je odtud vyhozen dveřmi a oknem se vrací?
Jsou to většinou takoví samozvaní „anarchisté“, kteří nechtějí respektovat daná pravidla, chtějí tuto poradnu přetvořit k obrazu svému, vztekají se když je někdo klepne po prstech až se dopracují k vyBANování a při tom už mají vypěstovanou určitou závislost
na této poradně, takže ztrátu hrdosti skryjí pod jiný nick, pod kterým se oknem vnucují zpět.
Zpravidla ovšem nedokáží změnit i svůj charakter, takže se příběh opakuje…

quentos

Protože se chtějí vrátit za každou cenu a jinudy než oknem už to mnohdy nejde.
Vlastně moment, krom okna mě napadá ještě jeden otvor. I toho často využívají.

iceT

Protože nepochopí ti lidé,že se o ně v daný moment prostě nestojí.

zjentek

mají nějaký cíl a chtějí jej dostát, je to celkem přirozené, hlavně pro osoby, které se jen tak lehce nevzdávají, nevidím v tom žádné drama ,)

arygnoc

pretože sú presvedčení o svojej pravde.
je to vlastnosť ľudí, vytrvalých, tvrdohlavých, idúcich za svojim cieľom, cieľavedomých.
Nie vždy je táto vlastnosť negatívna, ba naopak, prináša úžitok ako jej nositeľovi i okoliu (bol taký napr. T. A. Edison).
Od svojho konania upustia, až keď pochopia, že ich cieľ je nereálny, nepomôže vysvetľovať, že ich metódy sú obťažujúce (i keď sa po úspechu nazývajú „úspešným bojom s nepochopením“).

anonym

Tak takovou jsme v NJ měli svého času ředitelku divadla. Co jí se ale podařilo díky téhle neústopnosti dát dohromady za repertoár, to nám záviděla i krajská divadla.

Tato společnost je myšlena jen ta na Odpovědích.cz, nebo to bereš jako společnost v republice, EU nebo na světě? Někteří lidé prostě NE neberou jako odpověď. A v mnoha případech je to zatraceně dobře.
Tady je smutné hlavně to, že když někdo dostane ban, tak svou závislost na Odpovědích.cz (kterou mimochodem horentně popírá) okamžitě projeví tím, že se přihlásí pod novým nickem, a pak pod dalším, a pod dalším.
Tohle ale není o té správné zarputilosti dosáhnout svého. To je případ natvrdlého berana, který si nedokáže přiznat, že jeho nerespektování pravidel vedlo zcela spravedlivě k omezení jeho pravomocí a nakonec k vyloučení. Viz guru Vít Kouba, apoštol a jiní.

bolak

ladič: lidský faktor? náhoda? i kostka se někdy zastaví na hraně..

bolak

jo, ještě citátek jsem zapomněl,takže cituji:

„Někdy venku čůrám jako pes. Jen nezvedám nožičku.“

briketka10

http://www.koc­kaapravo.cz/i­mages/Oznameni/No­vyDomovPro/2013/E­da01.jpg

hele a můj kocour Macík zas čůral do země,
kočky nikdy nezvedaj nožky ani kocouři :D