petka.s

Proc kdyz vypiju mliko se mi chce na velkou stranu?

Nejlepší odpověď
badisko

no pokud se to projevuje prujmem a deje se to i s mlecnymi vyrobky poradil bych se s lekarem… muze se jednat o alergii na laktozu …
vice zde … http://nemoci­.vitalion.cz/lak­tozova-intolerance/

Další odpovědi
anonym

U nás v rodině se traduje rčení: mlíko, na rakev víko!
Nikdo mléko nepijeme ( po dosažení určitého věku), mléko je nutné pro kojence, ale dospělí tvorové (i mezi zvířaty) mají z konzumace mléka jisté potíže. Často- časté…

anonym

Tak ho nepij a je po problému, asi ho prostě nesneseš, taky nepiju mlíko a ještě žiju, mlíko je hlavně pro telátka.