dejavu

Proč, když se vytáhne ve filmech špunt ze sektu, všichni křičí a tleskají?

Děláte to taky?

Nejlepší odpověď
astrální děd

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Salva

Další odpovědi
Drap

Obecně: Když lidé tleskají a jsou hluční, mají z něčeho radost. Tak je to i u šampusu. Já to nedělám. Většinou to můžeš vidět v amerických filmech a neni se čemu divit. Tam mají radost z kdejaké blbosti.

Arne1

Mají radost že budou „bublinky“ a už se na to těší

ivzez

Protože to mají předepsáno ve scénáři…

Kepler

Mají radost, že nebouchl šampáňo jako buran, nezastřelil je při tom a ani nesundal lustr. Zpravidla jde o slavnostní příležitosti a tak oslavenci rád zatleskám, proč ne? Kromě toho neznám lepší sodovku, než perlivá vína.