Zlatý

Proč Katie Holmes učí Suri plavat?Kolik je Suri let?Není na učení se plavat ještě moc malá?K čemu bude Suri umět plavat?

Pokud někoho otázka pohoršuje, tak ať si mě dá do blokovaných uživatelů, aby moje otázky neviděl.

Nebo naleznete jiný způsob jak se mám dostat k odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nějak tvoji otázku nechápu. Sám seš přece zastáncem toho, že by se všichni měli učit plavat, a to co nejdřív a co nejčastěji. Najednou se ptáš, k čemu jí to bude? Protiřečíš si.

Minipoznámka: rozk. zp. 2. os. mn. č. od naleznout je nalezněte. To mě vždycky iritovalo, když ve třetí třídě spolužáci vřískali jak opice a vona je dokola okřikovala "neřvete", tedy konstatovala že neřvou, což by se dalo pochopit taky jako pobídka k tomu, aby řvali víc, protože teď řvou tak málo, jako by vůbec neřvali. To nikdy nepochopim.
Doplňuji:
*vona = učitelka

Další odpovědi:

Zlatý

Malá určitě není.
A k čemu? Aby mohla dovádět v moři :).

Bronzový

Je jí 6 let plavat už mohla umět dávno i novorozeňata umí plavat,ale pak to zapomenou.Možná až bude větší tak ti ten bazén desetkrát přeplave,když ji pěkně poprosíš a možná i pod vodou.

Stříbrný

Nevím kdo je Suri,ale je-li jí 6 let,jak píše Vlk,tak už na plavání malá není.Můj syn,když mu bylo asi tak 5,učil plavat mě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.