Proč kamarádi kouří cigarety ?

Dobrý den, skoro každý ze třídy kouří a já vůbec nechápu proč.Nikdy jsem to nezkoušel a ani nechci. Co jim to dává ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ze-začátku je to proto aby byli drsní a zapadli do party, po pár cigárech už je to závislost, nikotin je návykovější než heroin tak bacha na to...

Další odpovědi:

Zlatý

pocit dospělosti?

Zlatý

Je to mladická nerozvážnost nebo spíše blbost, které se později většinou těžce lituje.

Zlatý

Člověče já to jako puberťák zkoušel a došel jsem k závěru, že to za ten pach v hubě nestojí. Od té doby jsem neměl 50 let cigaretu v hubě.

Pokročilý

Takové devianty potkáš většinou na základkách, chtěj si prostě připadat drsně... ale třeba na gymplu u nás v prváku kouří jen jeden a furt si připadá drsně, taky že je to blb :D. Podle mě tak v mladší generaci klidně rozeznáš ty "rádoby drsňáky" od ostatních :D. Prostě zákonitost...

Pokročilý

Ahoj ,mám podobnou zkušenost .. chodím na 2. stupeň ZŠ. Někteří moji kamarádi začali kouřit proto, protože si prostě museli, spíše chtěli připadat dospěle a většinou se tím nějak vytahovat aby zapadli do nějaké party ... věř mi ... nestojí to za to.

Bronzový

Dava jim to dobry pocit ze solidarni pomoci nasemu statu zvladat naplneni rozpoctu...

Bronzový

Protože sex je pro děcka a tím, že kouří, se cítí dospělejší.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.