mokrygorky

Proč jste mi vymazali otázku, která byla správně napsána?

Důvod?
Doplňuji:
Tak byl místo tečky otazník! Hrůza!

Nejlepší odpověď
cochee

ad Doplněna a diskuze:

Takže nebyla správně napsána, hmmm…
Tečka není otazník. Taky nemůžem vjet do křižovatky na červenou, protože se vjíždí na zelenou. Přitom je to taky jen světlo na semaforu.

Další odpovědi
Odpovědi.cz

Vaše otázka byla položena v rozporu z pravidly serveru. Do pole pro otázku je nutno vložit otázku – tázací větu zakončenou otazníkem.

Příspěvky, kde je namísto otázky jiné sdělení, jsou uživateli s příslušnými oprávněními nahlášeny (na serveru skryty) a poté administrátorem upraveny do požadovaného tvaru nebo (pokud se jedná o opakované porušení pravidel) ze serveru odstraněny.

Toto pravidlo zajišťuje udržení přehlednosti a snazší orientaci v seznamu otázek.

Vaše předchozí otázka byla administrátorem upravena a na server navrácena.

jáára

A o čem byla?

anonym

Stvořitelova cenzura.cz… hihi

mokrygorky

teda tečka místo otazníku :D